52. aukció
Csók István (1865-1961) A kis „Zsuzsanna”, 1917
149

Csók István (1865-1961)

A kis „Zsuzsanna”, 1917

Olaj, fa, 32x24 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B.p. 1917
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

Proveniencia:‣ korábban Csók Júlia gyűjteményében (1955)
Kiállítva:‣ Csók István kétszeres Kossuth-díjas, a Magyar Népköztársaság Kiváló Művésze jubileumi kiállítása.Műcsarnok, Budapest, 1955. katalógus: 54.‣ Csók István