43. aukció
Vaszkó Ödön (1896-1945) A Krisztinaváros, 1931
62

Vaszkó Ödön (1896-1945)

A Krisztinaváros, 1931

Olaj, vászon, 40,5x50 cm
Jelezve balra lent: Vaszkó Ödön 31.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft