18. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) A Lápos vidéke tavasszal
158

Litteczky Endre (1880-1953)

A Lápos vidéke tavasszal

Olaj, vászon, 57,5x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Litteczky
Kikiáltási ár: 160 000 Ft