51. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) A levél
170

Rudnay Gyula (1878-1957)

A levél

Olaj, vászon, papírlemezen, 50,5x65 cm
Jelezve balra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Aukcionálva:
‣ BÁV 43. árverés, 195. tétel