8. aukció
Barabás Márton (Márkusfalvi, M.) Pusztasöreg, 1893 - Toronto, 1974 A liget nyári csendje, 1915
30

Barabás Márton (Márkusfalvi, M.) Pusztasöreg, 1893 - Toronto, 1974

A liget nyári csendje, 1915

Olaj, vászon, 85x68 cm
Jelezve jobbra lent: M. Barabás M. NB. 1915
Kikiáltási ár: 250 000 Ft