32. aukció
Bor Pál (1889-1982) A londoni kikötő, 1949, Hátoldalon: Fürdőzők folyóparton
141

Bor Pál (1889-1982)

A londoni kikötő, 1949, Hátoldalon: Fürdőzők folyóparton

Olaj, papír, 51x70 cm
Jelezve balra fent: 1949
Kikiáltási ár: 260 000 Ft