13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Tót Endre szív, szerelem, pop art
1

Tót Endre (1937)

Egy magányos szív, 1993

Akril, vászon, 86 x 123 cm
Jelezve hátoldalon: Endre Tót
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft