22. aukció
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) A lovránai országúton, 1903
40

Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937)

A lovránai országúton, 1903

Olaj, fa, 16x25,5 cm
Jelezve balra lent: Magyar Mannheimer ICICI 1903
Kikiáltási ár: 140 000 Ft

Kiállítva: Téli Kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1903-1904. katalógus: 326.