6. aukció
Bolmányi Ferenc (1904-1990) A macska, 1950
16

Bolmányi Ferenc (1904-1990)

A macska, 1950

Olaj, farost, 54x65 cm
Jelezve jobbra lent: 1950 Bolmányi
Kikiáltási ár: 220 000 Ft