46. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) A maharadzsa szolgája
9

Tornai Gyula (1851-1928)

A maharadzsa szolgája

Olaj, papírlemez, 91,5x56 cm
Jelezve balra lent: Tornai Gy.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 700 000 Ft

166

Tornai Gyula (1851-1928)

Keleti jelenet

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft