A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Vörös Géza (1897-1957) A Mai Manó ház a Nagymező utcában, 1946
55

Vörös Géza (1897-1957)

A Mai Manó ház a Nagymező utcában, 1946

Olaj, vászon, 120x49,5 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza 46