61. aukció
El Kazovszkij (1950-2008) A mérleg egyik oldala III., 2007
77

El Kazovszkij (1950-2008)

A mérleg egyik oldala III., 2007

Olaj, vászon, 100,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: El K
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: EK 208.

¦ I n.: A túlélő árnyéka. Az El Kazovszkij-élet/mű.Szerk.: Rényi András, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2015.

Kiállítva :

¦ El Kazovszkij Új képek. Várfok Galéria, XO. terem, Budapest, 2007. február 21. – március 24.

Kiállítva és reprodukálva :

¦ A túlélő árnyéka. Az El Kazovszkij-élet/mű. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2015. november – 2016. február, katalógus: 18/05