60. aukció
Koszta József (1861-1949) A mezőn (Szentes), 1930-as évek
10

Koszta József (1861-1949)

A mezőn (Szentes), 1930-as évek

Olaj, vászon, 76x93,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft