75. tavaszi aukció
Lossonczy Tamás, női portré
48

Lossonczy Tamás (1904-2009)

A mintás blúz, 1928

Olaj, vászon, 70,5 x 50,5 cm
Jelezve balra fent: Lossonczy 28
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
¦ Műértő. 2005/12., 14.