Best of Mű-Terem
Ziffer Sándor (1880-1962) A Morgó völgyében, 1926
49

Ziffer Sándor (1880-1962)

A Morgó völgyében, 1926

Olaj, vászon, 99x115 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1926