Best of Mű-Terem
Kondor Béla (1931-1972) A mű-tücsök felbocsátása, 1958
156

Kondor Béla (1931-1972)

A mű-tücsök felbocsátása, 1958

Olaj, arany, farost, 46x30 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor 58