A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Gulácsy Lajos (1882-1932) A mulatt férfi és a szoborfehér asszony, 1912 körül
3

Gulácsy Lajos (1882-1932)

A mulatt férfi és a szoborfehér asszony, 1912 körül

olaj, vászon, 67x47 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy L.