25. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) A mulatt nő
181

Tornai Gyula (1851-1928)

A mulatt nő

Olaj, karton, 31x26 cm
Jelezve balra lent: Tornai Gy
Kikiáltási ár: 220 000 Ft