7. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) A műterem csendjében
121

Litteczky Endre (1880-1953)

A műterem csendjében

Olaj, karton, 61x37,5 cm
Jelezve jobbra lent: L.E.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft