Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) A művész felesége, 1907 k.
6

Kádár Béla (1877-1956)

A művész felesége, 1907 k.

Olaj, vászon, 69x56 cm
Jelezve balra lent: Kádár