Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) A művész felesége, 1909
8

Kádár Béla (1877-1956)

A művész felesége, 1909

Olaj, karton, 47x39 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla