43. aukció
Berény Róbert (1887-1953) A művész háza a Városmajorban
110

Berény Róbert (1887-1953)

A művész háza a Városmajorban

Olaj, vászon, 76x101 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:
•A Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület törzstagjainak első kiállítása.
Nemzeti Szalon, Budapest, 1941. április 26.-május 11.
katalógus: 112. (Budai kert címmel)

152

Berény Róbert (1887-1953)

Kertes ház, 1906

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft