16. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) A művész kertje, 1933
152

Ziffer Sándor (1880-1962)

A művész kertje, 1933

Olaj, vászon, 58,5x89 cm
Jelezve jobbra fent: Ziffer Sándor 1933
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft