10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Hegedűs 2 László (1950) A nagy Anser Fabilis, 2000
45

Hegedűs 2 László (1950)

A nagy Anser Fabilis, 2000

Akril, applikáció faroston, 136 x 93 cm
Jelezve jobbra lent: Hegedűs 2
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

¦ Kovalovszky Márta: A modern magyar festészet remekei, 1896-2003. Budapest, Corvina, 2005, 216-217. 223. oldal, kép: 216.
Kiállítva és reprodukálva:
¦ Hegedűs 2 László. Székesfehérvár, Szent István Király Múzeum, 2000. október 21. – november 26., kat.sz.n., 38-39-40.oldal, kép: 10 (mindkét variáció, a vászon és a szitanyomat is szerepelt a kiállításon, illusztrálva a szitanyomat)