8. aukció
Boldizsár István (1897-1984) A nagybányai hegyek között, 1921
36

Boldizsár István (1897-1984)

A nagybányai hegyek között, 1921

Olaj, vászon, 88x114 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár NB. 921
Kikiáltási ár: 450 000 Ft