6. aukció
Balla Béla (1882-1965) A nagybányai hegyek között, 1926
41

Balla Béla (1882-1965)

A nagybányai hegyek között, 1926

Olaj, fa, 68,5x80 cm
Jelezve jobbra lent és hátoldalán: Balla Béla 926
Kikiáltási ár: 280 000 Ft