28. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) A nagybányai Kereszthegy, 1957
74

Nagy Oszkár (1883-1965)

A nagybányai Kereszthegy, 1957

Olaj, vászon, 55x90 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 957
Kikiáltási ár: 550 000 Ft