15. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) A nagybányai Piactér, 1952
74

Nagy Oszkár (1883-1965)

A nagybányai Piactér, 1952

Olaj, vászon, 66x70 cm
Jelezve balra fent: Nagy Oszkár 1952, jelezve hátul: Nagy Oszkár Piacz tér 1952
Kikiáltási ár: 800 000 Ft

Reprodukálva: Kishonthy Zsolt – Murádin Jenő: Nagy Oszkár Nagybánya könyvek 2., MissionArt Galéria, Miskolc 112. oldal