26. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) A nagybányai református templom
134

Orbán Dezső (1884-1987)

A nagybányai református templom

Olaj, vászon fán, 60,5x80,5 cm
Jelezve középen lent: Orbán
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft