73. őszi aukció
Klein József Nagybánya
6

Klein József (1896-1945)

A nagybányai református templom

Olaj, vászon, 74 x 63,5 cm
Jelezve balra lent: Klein J.
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
– Henning Anna Imola: A táj és a szabadterek fejlődése Nagybánya festőváros fejlődésében. Doktori értekezés, Szent István Egyetem, 2018, 77. o. 2. ábra