16. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) A nagybányai Szent István-torony, 1953
62

Nagy Oszkár (1883-1965)

A nagybányai Szent István-torony, 1953

Olaj, vászon, 60,5x78 cm
Jelezve balra fent: Nagy Oszkár 953
Kikiáltási ár: 950 000 Ft