57. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) A nagyok találkozása, 1979
35

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

A nagyok találkozása, 1979

Olaj, vászon, 90x100 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 979 IV.; 79/6 \
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 5 000 000 Ft

‣ Gyarmathy Tihamér festőművész kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1979. november 23. – december 16. katalógus: szám nélkül
‣ Gyarmathy. Bács-Kiskun Megyei Művelődési Központ, Kecskemét, 1980. ‣ International Art

209

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Viszonylatok, 1988

Kikiáltási ár: 750 000 Ft