26. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) A nagyváradi színház, 1924 körül
80

Tibor Ernő (1885-1945)

A nagyváradi színház, 1924 körül

Olaj, papírlemez, 70x100,5 cm
Jelezve balra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 400 000 Ft

Reprodukálva: Képzőművészeti írások 1984. Szerk.: Kántor Lajos. Kriterion Kiadó, Bukarest, 1984. 4. kép