1. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) A Notre Dame a Szajna felől
18

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

A Notre Dame a Szajna felől

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba Paris
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft