39. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) A Pálvölgy
111

Fényes Adolf (1867-1945)

A Pálvölgy

Olaj, fa, 15,5x21 cm
Jelezve balra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

Hátoldalon felirat: "A Pálvölgy"

Feltehetőleg kiállítva:
•Fényes Adolf, Cserepes István, Kontuly Béla,
Zádor István festőművészek és Mészáros László
szobrászművész gyűjteményes kiállítása.
Ernst Múzeum, Bu