73. őszi aukció
Kunffy Lajos Notre Dame, Párizs, Franciaország
100

Kunffy Lajos (1869-1962)

A párizsi Notre Dame, 1913

Olaj, vászon, 38 x 46 cm
Jelezve balra lent: KUNFFY
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
– Kunffy Lajos festőművész gyűjteményes kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1924. február 2–17., kat.: 99. (A Notre-Dame, 1913)