46. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) A párizsi Notre Dame
163

Gadányi Jenő (1896-1960)

A párizsi Notre Dame

Olaj, papír papírlemezen, 30,5x42 cm
Jelezve balra lent: Gadányi Jenő
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 350 000 - 500 000 Ft