64. aukció
Knopp Imre (1867-1945) A Párizsi Operaház
95

Knopp Imre (1867-1945)

A Párizsi Operaház

Olaj, papírlemez, 54x65 cm
Jelezve jobbra lent: Knopp Imre
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 - 800 Ft