121 legszebb magyar festmény
Munkácsy Mihály (1844-1900) A Pataknál, 1885 körül
10

Munkácsy Mihály (1844-1900)

A Pataknál, 1885 körül

Olaj, fa, 119x91,5 cm
Jelezve jobbra lent: M. de Munkácsy