22. aukció
Martyn Ferenc (1899-1986) A pécsi Basamalom környéke, 1922
24

Martyn Ferenc (1899-1986)

A pécsi Basamalom környéke, 1922

Olaj, vászon, 65x75 cm
Jelezve jobbra lent: Martyn 22
Kikiáltási ár: 340 000 Ft

Reprodukálva: Hárs Éva: Martyn Ferenc, Képzőművészeti Alap, Budapest, 1975. oeuvre-katalógus: 6.