Exkluzív téli ajánlat
Czóbel Béla (1883-1976) A piac sarka, 1905
15

Czóbel Béla (1883-1976)

A piac sarka, 1905

Olaj, vászon, 47 x 56,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel

Proveniencia :
• a festményt az 1905-ös Salon d’Automne tárlatán bemutatott egyéb más Czóbel képekkel együttThomas Mann sógora, Klaus Pringsheim vásárolta meg

• Salon d’Automne, 1905. katalógus: 385.