61. aukció
Gimes Lajos (1886-1945) A piranói Tengerészeti Múzeum
135

Gimes Lajos (1886-1945)

A piranói Tengerészeti Múzeum

Olaj, vászon papírlemezen, 67,5x71 cm
Jelezve balra lent: Gimes L - Pirano
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft