4. aukció
Pekáry István (1905-1981) A piros ló, 1930
151

Pekáry István (1905-1981)

A piros ló, 1930

Olaj, vászon, 74,5x100,5 cm
Jelezve balra lent: Pekáry 1930
Kikiáltási ár: 550 000 Ft