5. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) A pöttyös bögre, 1958
102

Nagy Oszkár (1883-1965)

A pöttyös bögre, 1958

Olaj, vászon, 60,5x78,5 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 958.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft