31. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) A prágai Tyn-székesegyház
97

Orbán Dezső (1884-1987)

A prágai Tyn-székesegyház

Olaj, fa, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft