25. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) A púpos vénkisasszony régi emlékeit meséli Herbertnek, 1911-12 körül
50

Gulácsy Lajos (1882-1932)

A púpos vénkisasszony régi emlékeit meséli Herbertnek, 1911-12 körül

Olaj, karton vászonon, 97x67 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy L; alatta: Como
Kikiáltási ár: 50 000 000 Ft

121

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Tájkép kolostorral

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft