17. aukció
Nyilasy Sándor (1873-1934) A ragúzai erőd
18

Nyilasy Sándor (1873-1934)

A ragúzai erőd

Olaj, vászon, 38x51,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nyilasy S., a vakrámán autográf felirat: Nyilasy Sándor - Ragusai erőd
Kikiáltási ár: 320 000 Ft