16. aukció
Brodszky Sándor (1819-1901) A Rákos-patak részlete
104

Brodszky Sándor (1819-1901)

A Rákos-patak részlete

Olaj, papír kartonon, 30x41,5 cm
Jelezve jobbra lent: Brodszky S.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft

Hátoldalon felirat: Brodszky Sándor hagyatéka A Rákos-patak egy részlete