18. aukció
Monostori Moller Pál (1894-1978) A régi Angol-park
95

Monostori Moller Pál (1894-1978)

A régi Angol-park

Olaj, vászon, 56x67,5 cm
Jelezve jobbra lent: Monostori Moller Pál
Kikiáltási ár: 360 000 Ft