6. aukció
Maticska Jenő (1885-1906) A régi pénzverde épülete
38

Maticska Jenő (1885-1906)

A régi pénzverde épülete

Olaj, karton, 47,5x63 cm
Jelezve balra lent: Maticska J.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft

Reprodukálva: Muridán Jenő: Maticska Jenő 1985. Budapest 22. kép